Інші податки

Особливості подання Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів

Юридична особа — ТОВ  «Х» знаходиться у с. Комінтерновому Одеської області та зареєстрована в СДПІ у м. Одесі. Товариство придбало транспортний засіб, зареєструвало його за місцем реєстрації у с. Комінтерновому, своєчасно сплатило суму збору та в десятиденний термін подало Розрахунок до податкового органу за місцем реєстрації транспортного засобу, а до ДПІ за місцем податкового обліку товариство подало Розрахунок з позначкою «до відома» з порушенням термінів. Чи виникає в такому випадку відповідальність як за несвоєчасне подання Розрахунку?


Штрафні санкції, передбачені ст. 120 Податкового кодексу, застосовуються до юридичних осіб у випадку, якщо до органу ДПС не подано у законодавчо встановлені терміни або подано із запізненням Розрахунок з копіями реєстраційних документів, завіреними відповідним уповноваженим державним органом України.

Якщо юридична особа своєчасно подала Розрахунок з копіями реєстраційних документів, завіреними відповідним уповноваженим державним органом України, до податкового органу за місцем реєстрації транспортного засобу та несвоєчасно подала Розрахунок з позначкою «до відома» до податкового органу за місцезнаходженням такого платника, штрафні санкції як за несвоєчасно подану або неподану звітність не застосовуються.