Новини

Київ

Столичні податківці поширюють власний сервіс

Центр обслуговування платників податків відкрито у Оболонському районі м. Києва.

У м. Києві розпочав свою діяльність 10-й з 11-ти центрів обслуговування, який загалом став 460-м сервісним центром по Україні. Таким чином, у столиці процес модернізації податкової служби наближається до свого завершення.


Новий заклад покращеного податкового сервісу презентували почесні гості — заступник голови ДПС у м. Києві Олена Онищенко та перший заступник голови Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації Владислав Патрушев, які разом із начальником ДПІ в Оболонському районі м. Києва Михайлом Маковецьким урочисто перерізали святкову стрічку.

За словами Михайла Маковецького, новий центр обслуговування забезпечить платникам податків вільний та комфортніший процес подання податкової звітності, надання податкових консультацій та інших адміністративних послуг. «Таким чином, якісний сервіс для платників податків стає звичним явищем», — зазначив начальник інспекції.

На переконання представника керівництва району, відкриття подібного центру додасть впевненості платникам податків у створенні власного бізнесу, оскільки поруч при райдержадміністрації діє дозвільний центр. «Тобто в одному сервісному центрі можна зареєструвати підприємство та оформити всі необхідні документи, а в іншому — центрі обслуговування платників податків — можна супроводжувати ведення бізнесу, вчасно сплачуючи до бюджету податки», — зауважив перший заступник голови Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації Владислав Патрушев.

У центрі обслуговування платників податків Оболонського району загалом обслуговуватиметься понад 38 тис. юридичних та фізичних осіб — платників податків.


Прес-служба  ДПС у м. Києві