Новини

Тернопільщина

Підприємства торговельної галузі мають забезпечувати розрахунки з бюджетом

Торговельна галузь має визначальний вплив на формування податкової бази регіону. Частка галузі в загальних доходах, задекларованих платниками податків, становить 74% і зросла порівняно з минулим роком на 29%. Про це повідомила заступник голови ДПС у Тернопільській області Марія Мельник під час зустрічі з бізнес-спільнотою.


У заході взяли участь заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Василь Гецько, в. о. начальника відділу оподаткування фізичних осіб ДПС у Тернопільській області Володимир Брудко, місцеві товаровиробники харчових продуктів і представники великих торговельних мереж.

Рівень заробітної плати працівників галузі торгівлі, реалізація продукції місцевих товаровиробників у торговельних мережах, співпраця місцевих товаровиробників і підприємств торгівлі та стан взаєморозрахунків — такі питання обговорили учасники зустрічі.

Зокрема, Марія Мельник акцентувала увагу присутніх на тому, що підприємствами торговельної галузі у січні — серпні цього року до бюджетів усіх рівнів сплачено 213,3 млн. грн. платежів, що становить 176% показника попереднього року (додатково отримано 92 млн. грн.). У структурі сплачених платежів 167,3 млн. грн., або 78%, — це платежі до державного бюджету. Сплата податків до держбюджету зросла вдвічі.

Насамкінець Марія Мельник наголосила на важливості недопущення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємствами торговельної галузі, адже кошти від сплати податку на доходи фізичних осіб повертаються місцевим громадам і витрачаються на розвиток регіону, який кожен з нас мріє бачити упорядкованим, красивим і багатим.


Наталія СОРОКА,
ДПС у Тернопільській області

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42