Новини
Тема: ПДФО

Чи має право на податкову соціальну пільгу одинока мати, якщо її дитині 19 років?

Відповідно до п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VІ (далі — Податковий кодекс) з урахуванням норм абзацу першого пп. 169.4.1 п. 169.4 цієї статті платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги, зокрема, у розмірі, що дорівнює 150% суми пільги, визначеної пп. 169.1.1 цього пункту, — для платника податку, який є одинокою матір’ю (батьком), вдовою (вдівцем) або опікуном, піклувальником, у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років.

Отже, одинока матір не має права на податкову соціальну пільгу, оскільки її дитині виповнилось 19 років.


«Гаряча лінія» за участю заступника начальника Управління —
начальника відділу оподаткування доходів фізичних осіб Департаменту
оподаткування фізичних осіб ДПС України Валентини ПАСТУШЕНКО

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42