Новини
Тема: ПДФО

Чи оподатковується податком на доходи фізичних осіб іноземна пенсія?

Пунктом 165.1 ст. 165 Податкового кодексу наведено вичерпний перелік доходів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку.

Так, пп. «е» вищезазначеного пункту встановлено, що не оподатковується сума пенсій (включаючи суму її індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом, а також з іноземних джерел, якщо згідно з міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України, такі пенсії не підлягають оподаткуванню чи оподатковуються в країні їх виплати.


«Гаряча лінія» за участю заступника начальника Управління —
начальника відділу оподаткування доходів фізичних осіб Департаменту
оподаткування фізичних осіб ДПС України Валентини ПАСТУШЕНКО

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42