Новини

Міждержавна взаємодія

ДПС України підписано угоди про технічну співпрацю з Головною державною податковою інспекцією при Мінфіні Республіки Молдова та Міністерством фінансів Грузії.


«Я переконаний, що відтепер взаємодію між нашими службами вдасться підняти на новий, більш якісний рівень, що дасть змогу нашим командам працювати над забезпеченням економічної безпеки держав ефективніше», — наголосив Голова ДПС України Олександр Клименко.

Очільник податкової поділився з колегами позитивними зрушеннями в роботі відомства, які відбулися останнім часом. «Президент України Віктор Янукович поставив перед нами досить чітке завдання: спрощення адміністративних процедур, дерегуляція і недопущення фіскального тиску на бізнес, — зазначив Олександр Клименко. — І реформи, започатковані в цьому напрямі, вже приносять плоди як для платників податків, так і для держбюджету». Голова ДПС України запевнив присутніх у відкритості вітчизняної податкової служби і готовності до діалогу з усіх питань, що можуть виникати в рамках міждержавної співпраці.