Інші податки

Запитання — відповіді

Яким документом затверджено форму квитанції для приймання у сільській та селищній місцевості від фізичних осіб податкових платежів, у тому числі земельного податку й орендної плати за землі державної і комунальної власності, та чи належить така квитанція до документів суворого обліку?

 

Чи звільняються від сплати земельного податку фізичні особи — власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) у разі надання земельних ділянок, земельних часток (паїв) в оренду платнику ФСП?

 

За якою ставкою розраховується земельний податок за земельні ділянки, зайняті садовими або дачними будинками фізичних осіб?

 

Чи передбачено пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб за земельні ділянки, які утворилися шляхом передання за рішенням відповідної ради земельних часток (паїв)?

 

Чи є платниками земельного податку за земельні ділянки під багатоповерховими жилими будинками власники квартир (жилих приміщень) у таких будинках?

 

Чи повинна сплачувати земельний податок фізична особа — підприємець — платник єдиного податку?

 

Який порядок сплати земельного податку фізичною особою в рік придбання земельної ділянки?

 

Які особливості справляння плати за землю (земельного податку та орендної плати за землі державної і комунальної власності) встановлено для фізичних осіб — нерезидентів?

 

Які пільги щодо сплати земельного податку встановлено для фізичних осіб?

 

Фізична особа — підприємець орендує земельну ділянку державної власності. Чи є він платником земельного податку?

 

Чи залежить дата виникнення зобов’язань зі сплати фізичною особою земельного податку за земельну ділянку приватної власності від попереднього власника такої ділянки (фізичної чи юридичної особи)?

 

Суб’єкт підприємницької діяльності — фізична особа має у приватній власності нежитлові приміщення. Між підприємцем та Київською міською радою укладено договір оренди земельної ділянки. Чи повинен підприємець подавати до податкової інспекції податкову декларацію з плати за землю на 2011 рік та сплачувати орендну плату за землю?

 

Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку на підставі Реєстраційного посвідчення є власником нежитлового приміщення, зареєстрованого на праві приватної власності. Реєстрацію здійснено на фізичну особу, а не на суб’єкта підприємницької діяльності...

 

Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку, який є власником нежитлового приміщення в багатоквартирному житловому будинку, уклав договір оренди на земельну ділянку, але держреєстрацію не пройшов. Як правильно здійснювати оплату за користування земельною ділянкою: сплачувати земельний податок згідно з п. 287.8 ст. 287 Податкового кодексу чи орендну плату?

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42