Інші податки
Тема: Плата за землю

Чи звільняються від сплати земельного податку фізичні особи — власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) у разі надання земельних ділянок, земельних часток (паїв) в оренду платнику ФСП?

Відповідно до пп. 282.1.10 п. 282.1 ст. 282 Податкового кодексу від сплати земельного податку звільняються на період дії ФСП власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику ФСП.

Таким чином, фізичні особи — власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) мають пільги щодо сплати земельного податку при передачі земельних ділянок, земельних часток (паїв) в оренду платникам ФСП.

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42