Новини
Тема: Єдиний податок, Перевірки та відповідальність, Приватні підприємці

Яку відповідальність передбачено у разі несвоєчасної сплати єдиного податку фізичною особою — підприємцем та в якому розмірі?

Відповідно до підрозділу 8 розділу ХХ Податкового кодексу до внесення змін до розділу XIV цього Кодексу в частині оподаткування суб’єктів малого підприємництва норми Указу Президента України від 03.07.98 р. № 727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» (за текстом — Указ № 727) застосовуються з урахуванням певних особливостей. Згідно зі ст. 2 Указу № 727 суб’єкт підприємницької діяльності — фізична особа сплачує єдиний податок щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця. Відповідно до ст. 122 Податкового кодексу несплата (неперерахування) платником податків — фізичною особою сум єдиного податку в порядку та у строки, визначені законодавчим актом, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 50% ставок податку, встановлених для фізичних осіб — платників єдиного податку, визначених законодавчим актом.


«Гаряча лінія» за участю заступника директора Департаменту адміністрування податку
на додану вартість ДПА України — начальника відділу методології Ганни БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ
та головного державного податкового інспектора відділу розгляду звернень платників
податків Департаменту оподаткування доходів фізичних осіб ДПА України Наталії ГОРМАКОВОЇ

«Гарячі лінії»

Дата: 19 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42