Новини
Тема: Податок на прибуток

Підприємство-орендар періодично здійснює ремонт орендованих автомобілів. На суму перевищення ремонтного ліміту створюється окремий об'єкт групи 5, який амортизується. Після закінчення договору оренди автомобілі повертаються орендодавцю. Які податкові наслідки виникають при цьому у підприємства-орендодавця, якщо компенсацію такого ремонту договором не передбачено?

Оскільки договором оперативної оренди не передбачено компенсації ремонту автомобілів, при цьому такі основні засоби амортизуються у орендодавця, то у разі закінчення договору оперативної оренди і виконання всіх умов, передбачених договором, повернення таких основних засобів не змінює податкових зобов’язань орендодавця (п. 153.7 ст. 153 Податкового кодексу).


«Гаряча» телефонна лінія за участю заступника директора Департаменту —
начальника Управління адміністрування податку на прибуток
та податкових платежів Департаменту оподаткування
юридичних осіб ДПС України Олексія ЗАДОРОЖНОГО

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42