Новини

«Конверт» до Києва доведе

Незаконну діяльність з переведення безготівкових коштів у готівку здійснювали троє мешканців області під керівництвом луганчанина.


У злочинній схемі, створеній для мінімізації податкових зобов'язань реально діючим підприємствам, «конвертатори» використовували фіктивну луганську фірму й чотири транзитні підприємства з міст Луганська та Києва. Оборот засобів по рахунках підприємств, що входили до складу конвертаційного центру, становив майже 60 млн. грн.

Податкові міліціонери затримали організатора й усіх його помічників безпосередньо під час підготовки до перерахування коштів і транспортування проконвертованої готівки. Вилучено 270 тис. грн., бухгалтерські документи з реквізитами підконтрольних підприємств і підприємств-користувачів, 7 комплектів комп'ютерної техніки, які використовувалися для друку фіктивних бухгалтерських документів, систему «Клієнт — Банк» із ключами до неї, 14 печаток і 3 печатки підприємств. На розрахункових рахунках «конвертаторів» податкові міліціонери заблокували 330 тис. грн.


Прес-служба ДПС у Луганській області