Статтею 288 Податкового кодексу передбачено, що підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої ділянки, платник орендної плати — орендар земельної ділянки, об’єкт оподаткування — це земельна ділянка, яку надано в оренду. Чи є правильним застосування норм, встановлених п. 288.5 ст. 288 Податкового кодексу, щодо розміру орендної плати за землю лише до договорів оренди земельних ділянок державної і комунальної власності?
Товариству на підставі рішення міської ради надано в оренду земельну ділянку. Договір оренди земельної ділянки укладено в 2001 р. на строк десять років. Оскільки строк дії договору оренди землі закінчився, а новий перебуває на етапі оформлення, який розмір орендної плати за земельну ділянку повинно сплачувати товариство?
Власники квартир у багатоквартирному житловому будинку створили об’єднання співвласників. Чи передбачено для таких об’єднань пільги щодо сплати земельного податку?
Житлово-будівельному кооперативу надано у власність земельну ділянку відповідно до ст. 41 Земельного кодексу. На підставі норм Цивільного та Господарського кодексів, Закону про кооперацію поняття товариства та кооперативу тотожні. Чи є тотожними ці поняття у значенні та розумінні п. 1 ст. 276 Податкового кодексу при оподаткуванні землі?