Інші податки
Тема: ПДВ

Визначення бази оподаткування при роздрібному продажу товарів

Чи потрібно провадити додаткове нарахування ПДВ, якщо в чеку при роздрібному продажу товарів маржа (різниця між вартістю продажу без ПДВ та митною вартістю) позитивна, однак за декількома артикулами всередині цього чека є негативна маржа?


Відповідно до п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, згідно зі ст. 186 цього Кодексу.

У випадку оформлення при роздрібному продажу товарів чека, в якому зазначено декілька артикулів, об’єкт оподаткування та база оподаткування визначаються за кожним окремим артикулом товару. Це передбачено постановою № 1224.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42