Інші податки
Тема: ПДВ

Оподаткування ПДВ операцій з продажу на території України імпортованого товару

Чи є зміна митними органами коду УКТ ЗЕД товару при його митному оформленні підставою для наступної реалізації цього товару з ПДВ або без ПДВ на території України?


Пунктом 185.1 ст. 185 Податкового кодексу встановлено, що об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 цього Кодексу.

Операції, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою, визначено у ст. 194, операції, що підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою, — у ст. 195, операції, що не є об’єктом оподаткування, — у ст. 196, операції, звільнені від оподаткування, — у ст. 197 Податкового кодексу.

Отже, підставою для визначення бази оподаткування для будь-якого товару чи застосування пільг є норми Податкового кодексу.

«Гарячі лінії»

Дата: 14 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42