Новини

Запитання — відповіді

«Вісник» започатковує нову рубрику, в якій друкуватимуться бліц-відповіді на запитання, що найчастіше надходять від передплатників нашого журналу. Чекаємо від вас запитань, відповіді на які допоможуть не лише вам, а й іншим платникам податків.


Відшкодування матеріальних збитків

Чи включається до складу доходів підприємства сума коштів, отримана від іншого підприємства у вигляді відшкодування матеріальних збитків?

 

Визначення першого звітного періоду для особи, зареєстрованої як платник ПДВ

Як визначається перший звітний (податковий) період у випадку, коли підприємством отримано Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ, де зазначено дату реєстрації, яка відповідає першому робочому дню місяця, який не є першим календарним днем цього місяця?

 

Вимагання податківцями документів, що підтверджують державну реєстрацію підприємця

Чи мають право податківці під час перевірки вимагати документ, що підтверджує державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців?

 

Проценти за фінансовим кредитом

Підприємство під відповідні проценти отримало фінансовий кредит від фінансової установи, яка має відповідну ліцензію. Чи належить до складу витрат сума нарахованих, але не сплачених процентів за фінансовим кредитом?

 

Нарахування ЄСВ на компенсаційні виплати

Чи нараховується єдиний внесок на суми компенсації, що надається працівнику при переведенні його на роботу в іншу місцевість?

«Гарячі лінії»

Дата: 3 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42