Новини

Запитання — відповіді

«Вісник» продовжує започатковану в № 39 рубрику, в якій надаються бліц-відповіді на запитання, що найчастіше надходять від передплатників журналу. Ми вдячні вам за цікаві запитання, отримані протягом тижня. Сподіваємося, що надані відповіді допоможуть вам та іншим платникам податків.


Понесені витрати при безоплатному отриманні товарів

Підприємство безоплатно отримало товари, але при цьому здійснило витрати на сплату ввізного мита та на доведення цих товарів до стану, придатного для продажу. Чи можна враховувати зазначені витрати у складі податкових витрат при реалізації таких товарів?

 

Повернення алкогольних напоїв

Чи є об’єктом оподаткування акцизним податком операції з повернення комісіонером якісних алкогольних напоїв комітенту — виробнику такої продукції? Як оподатковується зазначена продукція акцизним податком у разі її подальшої реалізації?

 

Оподаткування пенсії, отриманої за кордоном

Чи оподатковується податком на доходи фізичних осіб пенсія, отримана за кордоном?

 

Продаж товару платником єдиного податку другої групи юридичній особі

Чи має право платник єдиного податку другої групи продавати товар юридичній особі?

 

Нарахування ЄСВ на суму одноразової допомоги при виході на пенсію

Чи нараховується єдиний внесок на суму одноразової допомоги, що виплачується згідно з умовами колективного договору працівникам, які виходять на пенсію на пільгових умовах відповідно до ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення»? Чи підлягає така виплата відображенню у звітності, що подається до Пенсійного фонду України?

«Гарячі лінії»

Дата: 3 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42