Інші податки

Лідирують кияни

Керівництво ДПС у м. Києві привітало збірну команду столичних податківців з перемогою в ІІІ Спартакіаді ДПС України

За недовгу історію цих спортивних змагань кияни вже вдруге стають лідерами і доводять, що є успішними не тільки в роботі, а й у спорті. «Сьогодні мені дуже приємно говорити про ще одну — спортивну —  перемогу столичних податківців. Радує, що наш колектив стабільно виконує поставлені перед ним завдання і навіть у спортивних баталіях демонструє першість», — зазначила голова ДПС у м. Києві Ірина НОСАЧОВА під час урочистої церемонії нагородження.


Вона зізналася, що знає, що таке спорт, не з чужих вуст, оскільки захоплюється плаванням. «Мені відомі відчуття, коли, долаючи труднощі й перепони, можна сказати, з останніх сил, ти впевнено прямуєш до фінішу», — поділилася думками керівник столичної податкової, порадивши податківцям-спортсменам у жодному разі не зупинятися на досягнутому.

На переконання голови ДПС у м. Києві, здобута перемога — результат щоденної наполегливої роботи над своєю фізичною формою, а ще згуртованості, працелюбності, цілеспрямованості і розуміння того, що все це — на благо колективу. За словами голови Ради профспілки органів ДПС м. Києва Миколи Аліпова, перемога столичних податківців складається з трьох чинників: любові до спорту, підтримки керівництва і наявності потужної бази для тренувань порівняно з іншими регіонами.

Питанням фізичного виховання й спортивного розвитку працівників керівництво столичної податкової приділяє чималу увагу. У розпорядженні фахівців ДПС у м. Києві є всі необхідні умови для тренувань, щоб гідно представити команду на змаганнях всеукраїнського рівня. Підтримку здорового духу у здоровому тілі Ірина Носачова пообіцяла підлеглим і надалі, закликавши їх висловлювати побажання щодо покращення матеріальної бази.

Нагадаємо, за підсумками змагань з ігрових видів спорту, що відбувалися в м. Алушті, столичні податківці посіли такі призові місця: перше — з волейболу, треті місця — з міні-футболу і з настільного тенісу. Також податківці змагались у стрільбі з пістолету та гирьовому спорті.

Спортсмени отримали почесні грамоти і грошову винагороду за те, що, відстоюючи честь міської податкової, показали такі результати. «Хочу побажати кожному з вас бути ядром команди не тільки у спорті, впевнено долати будь-які перешкоди, щоб планка, яку ви перед собою ставите, завжди була високою, а наш колектив був передовим скрізь і в усьому», — дала фахівцям настанови Ірина Носачова.


Ольга ГЕРМАНОВА