Новини

Попереду — нові горизонти

Відтепер м. Дніпродзержинськ має стати лідером за обсягами податкового сервісу серед провінційних міст, оскільки там відкрито найбільший в Україні центр обслуговування платників податків — сервісний центр європейського рівня.


Відкриття сервісного центру — перший крок на шляху до реалізації нової економічної стратегії у м. Дніпродзержинську.

Податківці, презентуючи платникам найбільший в Україні центр (643 м2 корисної площі), обіцяють зробити його найкращим за швидкістю та якістю обслуговування.

У м. Дніпродзержинську сьогодні зареєстровано понад 19 тис. платників податків (15 130 фізичних і 4119 юридичних осіб), переважна частина яких — представники малого та середнього бізнесу, що здійснюють підприємницьку діяльність у сфері виробництва, торгівлі, надання послуг тощо.

З відкриттям нового сервісного центру черги, втрачений час підприємців на відвідування податкової мають відійти в минуле.

До послуг відвідувачів — просторі приміщення, сучасне обладнання, достатній штат кваліфікованих фахівців, які в найкоротший строк зможуть надати весь перелік сучасних послуг, пов'язаних з адмініструванням податків і зборів.

Учасники заходу — перший заступник голови ДПС у Дніпропетровській області Валерій Черняк{h}Перший заступник голови ДПС у Дніпропетровській області Валерій ЧЕРНЯК:
«Відкриття сервісного центру та аналогічних закладів у регіоні є продовженням виконання комплексу загальнодержавних заходів щодо реформування податкової системи в країні, серед яких особливо зарекомендували себе автоматичне відшкодування ПДВ, переведення основних каналів комунікації між платниками та податковою в електронний режим, а також суттєве зменшення кількості перевірок суб'єктів господарювання, які не входять до групи ризику»{/h}, заступник голови облдержадміністрації Андрій Муксимов, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, представники місцевого самоврядування та бізнесу м. Дніпродзержинська особисто переконалися в тому, що з відкриттям нового сервісного центру черги, втрачений час підприємців на відвідування податкової мають відійти в минуле.

Попереду — нові горизонти, за якими принципово нові форми взаємодії між платниками податків та органами податкової служби.


За матеріалами прес-служби ДПС у Дніпропетровській області