Інші податки

Торгові патенти нового зразка рекомендується видавати

Яким нормативним документом затверджено форму заявки на придбання торгового патенту?


Порядок придбання торгового патенту визначено п. 267.4 ст. 267 Податкового кодексу.

Відповідно до пп. 267.4.1 п. 267.4 ст. 267 цього Кодексу для провадження передбачених даною статтею видів підприємницької діяльності суб'єкт господарювання подає до органу ДПС за місцем сплати збору заявку на придбання торгового патенту.

Така заявка складається за формою згідно з додатком до Положення № 1077. Це Положення втратило чинність 12.01.2011 р., але з 1 січня 2011 р. до затвердження форми заявки на придбання торгового патенту нового зразка торгові патенти рекомендується видавати на підставі заявки, складеної за формою згідно з додатком до вищезазначеного Положення.