Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
10.02.2012, № 6

Тугий «конверт» розірвано

У конвертаційному центрі з обігом 160 млн. грн. вилучено готівку на суму 560 тис. грн.


Працівники головного відділу податкової міліції ДПІ у Шевченківському районі м. Києва викрили та припинили діяльність конвертаційного центру, керівником якого був директор ТОВ «М» громадянин Б. У ході проведення оперативно-слідчих заходів установлено, що до незаконних оборудок зловмисник залучив групу з 11 осіб. Організатором конвертаційної мережі виявився 45-річний громадянин К., який вирішував питання роботи фіктивних підприємств з контролюючими органами, наймав юристів, котрі захищали інтереси «липових» фірм у судах, керував злочинною групою та розподіляв прибутки. У тіньовій діяльності йому допомагали помічник, бухгалтери та кур’єри. Група зловмисників навіть мала свого вербувальника.

Під час огляду підвального приміщення, що використовувалося для зберігання архівної документації, виготовленої у ході діяльності конвертаційного центру, було виявлено та вилучено: готівку на суму 560 тис. грн., первинні документи бухгалтерського та податкового обліку, податкову звітність підприємств з ознаками фіктивності та комп’ютерну техніку.

У злочинній схемі, створеній для мінімізації податкових зобов’язань реально діючим суб’єктам господарської діяльності, зловмисниками використовувалися реквізити 10 підприємств з ознаками фіктивності та транзитності.


За матеріалами УПМ ДПС у м. Києві