Новини
Тема: ПДВ

Реєстрація податкової накладної в Єдиному реєстрі

Чи має право платник ПДВ зареєструвати податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних пізніше 15 календарного дня, що настає за днем її виписування, якщо 15 день припадає на святковий чи вихідний день?


Відповідно до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше 15 календарних днів, наступних за датою їх складання.

Згідно з п. 2 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 р. № 1246, внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування, до Єдиного реєстру податкових накладних здійснюється шляхом подання протягом операційного дня зазначених документів в електронній формі ДПС з використанням електронного цифрового підпису та внесення відповідних відомостей.

Операційний день триває з 00.00 до 23.00.

Отже, реєстрацію податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснює платник ПДВ не пізніше 15 календарних днів, наступних за датою їх складання. Терміни реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, якщо 15 день, що настає за днем їх виписування, припадає на святковий чи вихідний день, не переносяться.


«Гаряча» телефонна лінія за участю начальника відділу
спеціальних режимів оподаткування та інформаційно-аналітичної роботи
Управління адміністрування податку на додану вартість
та контролю за правомірністю бюджетного відшкодування податку на додану вартість
Департаменту оподаткування юридичних осіб ДПС України Алли КОНОНОВОЇ

«Гарячі лінії»

Дата: 2 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42