Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
ДИРИГЕНТИ ЗМІН
10.02.2012, № 6

«Пшенична межа» — поза межами закону

Податківці затримали партію неякісної горілки, яку перевозили під виглядом пошти.


Урамках профілактичних відпрацювань працівниками податкової міліції було затримано у Тростянецькому районі мікроавтобус «Форд Транзит», вантажений горілкою з марками акцизного податку, що мали явні ознаки підробки. Супровідні документи на товар та автомобіль були відсутні.

Нелегальний вантаж зловмисники сховали за ретельно опломбованими дверима вантажного відсіку автомобіля. Відповідно до товарно-транспортної накладної авто перевозило пошту. Причину такої таємничості податківці з’ясували одразу: салон мікроавтобуса виявився повністю заповнений ящиками з горілкою «Пшенична межа» з марками акцизного податку на пляшках, які містили ознаки підробки. Це означає, що горілку виготовлено нелегально і її вживання може завдати шкоди здоров’ю споживачів. Як з’ясували податківці, товар призначався для подальшої реалізації у торговельній мережі.

Наразі всю нелегальну продукцію — близько 2 тис. пляшок, розфасованих у 99 ящиків, на суму понад 50 тис. грн. — вилучено. Загальна ж сума вилученого — понад 180 тис. грн.


Ольга ШИШКІВСЬКА,
прес-офіцер УПМ ДПС у Вінницькій області