Інші податки
Тема: РРО. Готівковий обіг

Касовий чек засвідчує вартість понесених витрат на відрядження

Чи можна вважати касовий чек, що засвідчує вартість понесених витрат, підтвердним документом для відшкодування витрат на відрядження?


Статтею 2 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено, що розрахунковий документ — це документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів, надрукований у передбачених цим Законом випадках і зареєстрований у встановленому порядку РРО. Пунктом 15 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон встановлено, що підтвердними документами, що засвідчують вартість понесених у зв'язку з відрядженням витрат, є розрахункові документи відповідно до вищезазначеного Закону.

Таким чином, касовий чек на товари (послуги), надрукований РРО при проведенні розрахунків (який додається до звіту про використання коштів), є підтвердним документом щодо понесених витрат у відрядженні та підставою для їх відшкодування.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42