Інші податки
Тема: ФСП

Реєстрація новоствореного сільгосптоваровиробника — платника ФСП

Чи має право фермерське господарство, що зареєстровано 28.09.2012 р., орендує площі сільгоспугідь та в статуті якого всі КВЕД мають сільськогосподарське призначення, зареєструватися платником ФСП з моменту створення?


Пунктом 1.301 ст. 301 Податкового кодексу України встановлено, що платниками податку можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, в яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75%. Відповідно до п. 305.3 ст. 305 зазначеного Кодексу попереднім податковим (звітним) роком для новостворених сільськогосподарських товаровиробників є період з дня державної реєстрації до 31 грудня того самого року.

Тобто новостворений сільськогосподарський товаровиробник може зареєструватися платником ФСП з 01.01.2013 р. за умови дотримання обмежень, установлених п. 301.6 ст. 301 Податкового кодексу.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42