Новини
Тема: Перевірки та відповідальність

Дата вручення акта перевірки

Якою датою вважається дата вручення платнику податків акта камеральної перевірки?


Згідно з п. 86.2 ст. 86 Податкового кодексу України (далі — Податковий кодекс) за результатами камеральної перевірки у разі встановлення порушень складається акт у двох примірниках, що підписується посадовими особами органу ДПС, які проводили перевірку, і після реєстрації в органі ДПС вручається або надсилається для підписання протягом трьох робочих днів платнику податків у порядку, визначеному ст. 42 цього Кодексу.

Відповідно до п. 42.2 ст. 42 Податкового кодексу документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення чи особисто вручені платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові.

Датою вручення платнику податків акта камеральної перевірки в разі надсилання його поштою є дата, зазначена у повідомленні про вручення, а в разі вручення такого акта в органі ДПС під підпис — дата вручення, зазначена платником на примірнику органу ДПС.


«Гаряча» телефонна лінія за участю заступника директора Департаменту
податкового контролю — начальника Управління планування та
інформаційно-аналітичного забезпечення податкового контролю
ДПС України Людмили СЛАУТІНОЇ та заступника начальника відділу
якості податкового контролю, розробки та аналізу податкового контролю
Володимира БИЧКОВА

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42