Новини

Досвід для наступних поколінь

Оновлений музей ДПС України відкрив двері для відвідувачів після реконструкції.


Нинішнього року музею історії Державної податкової служби України виповнилося 15 років. За час існування він став центром, який не лише відтворює етапи становлення податкової системи країни, а й систематизує усі кращі напрацювання податкової політики і практики. В експозиції музею — історія податкової системи від сивої давнини і донині. Стенди знайомлять відвідувачів із системою оподаткування ще за біблейських часів, а також за доби Київської Русі, зібрані історичні матеріали дають змогу зрозуміти її вагому роль у суспільстві. Унікальна добірка експонатів розповідає про розвиток способів збирання податків, особливості функціонування податкової системи.

З модернізацією податкової служби вирішено було вдосконалити роботу на засадах сучасних світових практик, тим паче що останнім часом у діяльності податкового відомства відбулося чимало знакових подій. Трансформація податкового відомства у потужну сервісну структуру, яка відповідає сучасним світовим стандартам і спроможна забезпечити виконання завдань будь-якої складності, набула історичного значення.

«Ми не просто бережемо історію, ми прагнемо передати її наступним поколінням, — зазначив на відкритті музею Голова ДПС України Олександр Клименко. — У своїй роботі ми спираємося на досвід попередніх поколінь. Якісним прикладом для нас є їхнє самовіддане ставлення до своєї справи. І наш обов'язок зробити все, щоб пам'ять про них, їхню роботу та досягнення було збережено назавжди».

Під час реконструкції збільшено площу музею — замість двох залів тепер працюватимуть п'ять. Розширено експозицію: у музеї зібрано чимало безцінних експонатів та цікавих фактів про минуле й сьогодення податкової служби.

Репортаж про її відкриття читайте у наступному номері «Вісника». 

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42