Інші податки
Тема: ПДВ

Внесення нерезидентом до статутного фонду резидента основних засобів

Чи є об'єктом оподаткування ПДВ операції з внесення нерезидентом до статутного фонду юридичної особи — резидента ввезених (імпортованих) на митну територію України основних фондів?


Відповідно до пп. «в» п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу об'єктом оподаткування ПДВ є операції з ввезення товарів на митну територію України.

Датою виникнення податкових зобов'язань у разі ввезення товарів на митну територію України є дата подання митної декларації для митного оформлення (п. 187.8 ст. 187 Податкового кодексу).

Тобто операція з внесення нерезидентом до статутного фонду ввезених основних фондів є об'єктом оподаткування ПДВ і підлягає оподаткуванню за основною ставкою.

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42