Інші податки
Тема: Екологічний податок

Відходи не передано на видалення в попередньому періоді

Чи необхідно відображати в Податковій декларації екологічного податку за звітний квартал обсяги відходів, відображені в податковій декларації за попередній квартал, у разі якщо їх не було передано на видалення спеціалізованому підприємству?


Підпунктом 242.1.3 п. 242.1 ст. 242 Податкового кодексу встановлено, що об’єктом та базою оподаткування є, зокрема, обсяги та види (класи) відходів, що розміщуються у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах протягом звітного кварталу.

У колонці 3 «Фактичні обсяги розміщення відходів, тонн (одиниць)» додатка 4 до податкової декларації за звітний квартал поточного року не потрібно відображати обсяги відходів, відображені у податковій декларації за попередній звітний квартал (незалежно від того, чи відбулася сплата грошового зобов’язання), навіть якщо їх не було передано на видалення та утилізацію спеціалізованому підприємству.