Інші податки
Тема: ЄСВ

Нарахування єдиного внеску на суми премій звільненим працівникам

Чи є базою для нарахування єдиного внеску суми премій, що виплачуються звільненим працівникам за відпрацьований час?


Зазначений у частині другій ст. 7 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» порядок нарахування єдиного внеску поширюється, зокрема, на осіб, яким після звільнення з роботи нараховано заробітну плату (дохід) за відпрацьований час. Суми премій є базою для нарахування та утримання єдиного внеску. Єдиний внесок нараховується на суму, що визначається шляхом ділення заробітної плати (доходу), до якої включаються премії, виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які її нараховано.

Наприклад, якщо у листопаді нараховується премія за III квартал особі, яка звільнилася у жовтні, єдиний внесок визначається шляхом ділення премії, виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців (3), за які її нараховано. У реквізиті 11 табл. 6 додатка 4 до Звіту за формою № Д4 обов'язково має відображатися місяць, за який проведено нарахування.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42