Податок на прибуток

Дата зменшення витрат на вартість заборгованості, визнану арбітражним судом

За якою датою платник податку на прибуток повинен зменшити витрати на вартість заборгованості перед компанією-нерезидентом, визнану Міжнародним комерційним арбітражним судом при Торгово-промисловій палаті України?


Арбітражне рішення незалежно від того, в якій країні воно було винесено, визнається обов'язковим і при поданні до компетентного суду письмового клопотання виконується з урахуванням положень статей 35, 36 Закону № 4002.

Відповідно до пп. 159.1.2 п. 159.1 ст. 159 Податкового кодексу платник податку — покупець зобов'язаний зменшити витрати на вартість заборгованості, визнану судом чи за виконавчим написом нотаріуса, у податковому періоді, на який припадає день набрання законної сили рішенням суду про визнання (стягнення) такої заборгованості (її частини) або вчинення нотаріусом виконавчого напису.

Таким чином, платник податку на прибуток повинен зменшити витрати на вартість заборгованості, визнану Міжнародним комерційним арбітражним судом при Торгово-промисловій палаті України, у податковому періоді, на який припадає день набрання законної сили рішенням зазначеного суду про визнання такої заборгованості.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42