Новини

Нова доба — нові умови праці

Наприкінці 2012 р. відбулося урочисте відкриття нового приміщення відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Миколаївській області УВБ ДПС України.


Символічну стрічку перерізали голова ДПС у Миколаївській області Андрій Лаврешов та начальник відділу внутрішньої безпеки Ігор Бондаренко. Привітати працівників відділу зі святом прийшли керівники прокуратури Миколаївської області, працівники УПМ ДПС у Миколаївської області, філії ДП «Сервісно-видавничий центр ДПС України» у Миколаївській області.

Очільник обласного податкового відомства зазначив, що підрозділ внутрішньої безпеки проводить активну роботу щодо попередження корупційних проявів серед податківців, і висловив сподівання, що нові умови праці сприятимуть ефективнішій діяльності фахівців.

Начальник відділу внутрішньої безпеки Ігор Бондаренко подякував керівництву та гостям заходу за слова підтримки і наголосив, що працівники підрозділу докладуть максимум зусиль і з честю виконають покладені на них завдання щодо забезпечення безпеки та захисту працівників органів ДПС у Миколаївській області

З метою недопущення проявів корупційних дій з боку податківців працівники відділу приділяють велику увагу профілактичним заходам. Так, лише минулого року в колективах органів ДПС організовано 899 лекцій, виступів на телебаченні та радіо, опубліковано чимало матеріалів у пресі. В результаті проведених 48 службових перевірок до дисциплінарної відповідальності притягнуто 23 особи, звільнено 6 осіб, складено 4 протоколи стосовно посадових осіб органів ДПС у Миколаївській області про вчинення ними адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, порушено 2 кримінальні справи.

Нова доба диктує нові вимоги. Тому у працівників відділу внутрішньої безпеки багато планів. Оскільки основним показником рівня ефективності діяльності підрозділу залишається людський фактор, сучасні умови праці в новому приміщенні з новітнім оснащенням сприятимуть поліпшенню роботи всіх без винятку фахівців відділу.


Лариса ЛЕВЧЕНКО,
завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації
та громадськістю ДПС у Миколаївській області