ПДФО

Дитині більше 23 років, і вона не працює

Чи має право на податкову знижку один з батьків, що сплачує кошти за навчання дитини, якій більше 23 років та яка не працює, якщо в квитанціях зазначено дані дитини?


Фактичні витрати на оплату вартості навчання несе платник податку — батько або мати дитини, яка навчається. Тобто квитанції, в яких зазначено ПІБ дитини платника податку, є документами, що підтверджують фактично понесені витрати платника податку (батька або матері) у зв'язку з оплатою вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти дитини, яка не одержує заробітної плати. Зазначені квитанції дають право на отримання податкової знижки з передбачених пп. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу підстав.

Отже, якщо дитині, що навчається і не працює, у звітному році, за який один з батьків реалізує право на податкову знижку, виповнюється 24 роки, то право на податкову знижку за такий рік у батьків не втрачається.

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42