ПДФО

Не збережено квитанції про оплату навчання

Чи може платник податку підтвердити факт оплати довідкою з вищого навчального закладу та отримати податкову знижку, якщо не збережено квитанції про оплату вартості навчання дитини у цьому закладі?


Оскільки відповідно до пп. 166.2.1 п. 166.2 ст. 166 Податкового кодексу до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, довідка з вищого навчального закладу про те, що на рахунок цього навчального закладу надійшли кошти за навчання певного студента, не є платіжним документом. Тому для одержання податкової знижки слід пред'являти податковому органу виключно зазначені в Податковому кодексі документи, зокрема квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, копії договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача).

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42