ПДФО

Усиновлена дитина

Чи має право батько усиновленої дитини, яка не отримувала протягом 2012 р. дохід у вигляді заробітної плати, скористатися правом на податкову знижку за її навчання?


Статтею 207 Сімейного кодексу визначено поняття усиновлення. Так, усиновленням є прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, здійснене на підставі рішення суду, крім випадку, передбаченого ст. 282 цього Кодексу. Усиновлення дитини провадиться в її найвищих інтересах для забезпечення стабільних та гармонійних умов її життя.

Отже, батько дитини (усиновлювач) може скористатися правом на податкову знижку за навчання дитини, яка не отримує заробітну плату, за умови додержання всіх вимог, установлених статтями 166, 176 Податкового кодексу.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42