Новини

Добровільне подання декларації — прояв порядності людини

У розпалі  — кампанія декларування доходів за 2012 рік. Безперечно, подання декларації про власні доходиособиста справа кожного громадянина. Однак можна сміливо заявити, що це питання державної ваги, і кожен з нас має право підказати тим, хто не знав, нагадати тому, хто забув, що подання декларації про доходи, одержані у попередньому році,обов'язок кожного громадянина, виконання якого контролює насамперед його совість.
Днями в АР Крим таку декларацію подали: відома українська художниця майстер піскової анімації Ксенія Симонова, улюбленець ялтинців фіналіст шоу Х-фактор Яків Головко та український боксер-аматор олімпійський чемпіон 2012 р. у категорії до 91 кг Олександр Усік.


Ксенія Симонова (м. Євпаторія):

«Декларування доходів — справа державної ваги, що вимагає громадянської відповідальності, поваги до країни, в якій ми живемо, до людей, що становлять її найвищу цінність. Це і є внесок кожного громадянина у майбутнє країни і своїх дітей.
Чи часто ми замислюємося над тим, звідкіля беруться гроші на ремонт шкіл і дошкільних установ, виплату пенсій, фінансування лікарень тощо.
Значна частка цих коштів — вчасно сплачені нами податки.
Переконана, що добровільне подання декларації свідчить про порядність людини, її мудрість, які цінують не лише податківці»

 Яків Головко (м. Ялта):

«Я залюбки погодився публічно задекларувати доходи, бо усвідомлюю, що від ставлення кожного платника податків до цієї справи залежить майбутнє нашого міста.
Ми хочемо жити в цивілізованому суспільстві.
А для цього необхідно так само цивілізовано ставитися до своїх обов'язків.
Здійснюючи свій внесок до бюджету, ми не лише піклуємося про наш регіон, а й робимо інвестиції в майбутнє»

Олександр Усік (м. Сімферополь):

«Для відомих осіб, спортсменів, акторів і громадських діячів декларування доходів та сплата податків — почесний конституційний обов'язок,
до якого вони ставляться відповідально.
Своєю не лише спортивною і творчою діяльністю, а й громадянською свідомістю вони подають хороший приклад громадянам України»


Наталія БАК,
головний державний податковий інспектор ДПС в АР Крим

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42