Акциз

Подання додатків до декларації у разі відсутності об’єктів оподаткування

Чи має платник подавати додатки до Декларації акцизного податку в разі, якщо у звітному періоді відсутній об'єкт оподаткування акцизним податком?


Відповідно до п. 46.1 ст. 46 Податкового кодексу та п. 1 розділу ІІ Порядку № 1030 додатки до податкової декларації є її невід'ємною частиною.

Залежно від виду підакцизних товарів передбачено декларування податкових зобов'язань у розділах А, Б, В та Г Декларації акцизного податку на підставі відповідних розрахунків для обчислення суми податку (додатки 1 — 8 до Декларації), які мають подаватися разом з Декларацією, про що робиться відмітка (ознака подачі, кількість примірників, кількість сторінок).

Виходячи з викладеного до Декларації мають додаватися лише ті додатки, розрахунки та розшифровки, у яких платник акцизного податку визначає податкові зобов'язання зі сплати податку.

Додатки до відповідних розділів Декларації акцизного податку, не заповнені через відсутність операцій (показників), до податкового органу не подаються.