Новини

Битва чемпіонів

Податківці Одещини демонструють неабияку майстерність гри в шахи.


За результатами командної першості чемпіонату з шахів, який нещодавно проходив в області, вони набрали 12 очок, що забезпечило почесне восьме місце серед 22 сильних команд. А начальник відділу перевірок платників податків управління податкового контролю Білгород-Дністровської ОДПІ Олексій Панфілов виборов перше  місце за результатами особистої першості на третій дошці, набравши із семи турів сім очок за швейцарською системою. «Визнаю, що мені пощастило. Оскільки загалом було 66 учасників, та й рівень змагань був дуже високий, — розповідає податківець. — Участь у грі брали кандидати і майстри спорту, першорозрядники — визнані професіонали».

Поза тим наш співрозмовник зізнався, що грає вже 20 років і за цей час став чемпіоном м. Білгород-Дністровського, входить до трійки кращих шахістів міста, а в 2011 р. став чемпіоном України.

Захоплення шахами стає в пригоді і для працівників ДПС, адже шахи тренують аналітичне мислення. «Це логіка, аналітика, комбінація, прорахування, постійна розумова праця. Це інтелектуальний вид спорту. Наша служба теж спрямована на інтелектуальну роботу», — зазначив Олексій Панфілов.


Ірина ЧИРКІНА

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42