Новини

Коли гора йде до Магомеда

Протягом півтора року податківці Черкащини, організувавши «Швидку податкову допомогу», надали консультації понад 2,5 тис. платників, які мешкають у віддалених населених пунктах регіону.


Зі слів в. о. голови ДПС у Черкаській області Володимира Коломійця, такі виїзди бригад у рамках обласного просвітницького сервісу «Швидка податкова допомога» себе виправдовують. Так, лише за січень поточного року досягнуто приріст надходжень податку на доходи фізичних осіб (109,7%, додаткові надходження — 8,6 млн. грн.), плати за землю (124,9%, додаткові надходження — 5,7 млн. грн.). Показовим є приріст надходжень єдиного податку (243%, додаткові надходження — 9,5 млн. грн.).

З початку року мобільні бригади у складі податківців, представників інших контролюючих органів, громадських організацій, журналістів місцевих ЗМІ здійснили 78 виїздів у села, на великі підприємства, на ринки міст. 
2 тис. платників отримали податкові консультації та допомогу за місцем роботи або проживання, 537 громадянам податківці допомогли скласти декларації про майновий стан і доходи.

З метою всебічного охоплення платників регіону податковими консультаціями Володимир Коломієць звернувся до черкащан з проханням слідкувати за графіками виїздів мобільних бригад і отримувати фахові податкові консультації за місцем проживання або роботи. Окремі громади і великі підприємства, звернувшись до місцевих податкових інспекцій, можуть замовляти виїзні консультації.


За матеріалами ДПС у Черкаській області

«Гарячі лінії»

Дата: 3 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42