Митна справа

Ввезення транспортного засобу на територію України без номера кузова

Чи має право фізична особа в'їжджати на територію України на легковому автомобілі, номер кузова якого знищено? При цьому початковий номер кузова встановлено експертизою і зазначено в техпаспорті. Автомобіль за даними Інтерполу не перебуває в розшуку.


При переміщенні ТЗ через митний кордон України для особистого користування митний контроль здійснюється посадовою особою митного органу шляхом візуального огляду ТЗ, перевірки документів, що підтверджують право власності на такий ТЗ (або користування ним), реєстраційних (технічних) документів, паспортних документів, що підтверджують постійне місце проживання особи (п. 2.5 Технології № 505/642).

Не підлягає пропуску через митний кордон України ТЗ, номер кузова (або ідентифікаційний номер), шасі (рами) чи двигуна якого знищено, підроблено або який не відповідає запису в реєстраційних документах (п. 9 розділу І Правил № 1118).

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42