Новини

Захотіли виграти — і виграли

Переможцями акції «Час подарунків» від «Вісника» стали 52 черкащанина.


З «Вісником» у черкащан склалися особливі стосунки. Так сталося, що саме на Черкащині провели найпершу презентаційну конференцію з приводу нового формату офіційного податкового видання.

Черкаські підприємства серед перших освоювали рубрику журналу «Територія успіху». Зі слів в. о. голови ДПС у Черкаській області Володимира Коломійця, журнал є потужним засобом комунікації між усіма учасниками податкового процесу. Крім якісної інформації щодо питань оподаткування, «Вісник» інформує читачів про діяльність підприємців з інших регіонів, а податківці і митники дізнаються про нові форми й методи роботи та досягнення колег. «Податкова служба області спільно з громадськими організаціями і підприємницьким активом поставили собі за мету гідно представляти на сторінках журналу Черкаську область. Йдеться насамперед про позиціонування області як регіону сумлінних платників податків», — наголосив Володимир Коломієць.

Працівники податкових органів і платники податків Черкащини, передплативши «Вісник» на півроку, взяли участь в акції «Час подарунків від «Вісника». За результатами розіграшу черкащани отримали 52 з 275 призів: ноутбук, мобільний телефон, 3 фотоапарати, фоторамку та 46 бухгалтерських калькуляторів.

Як виявилося, найбільше призів отримали фахівці ДПС у Черкаській області. «Ми дуже хотіли виграти, тому і виграли», — розповіли працівники відділу обліку та звітності. На їхньому рахунку — фоторамка і калькулятори. Подарунки, серед яких мобільний телефон і фотоапарат, отримали працівники організаційно-розпорядчого відділу. Але справжнім «іменинником» виявився фахівець управління оподаткування юридичних осіб Рінат Гафіатуллін,  який виграв ноутбук.

Подарунки отримали також працівники Черкаської міської податкової інспекції та Кам'янської МДПІ.


Олена ЗАСКАЛЬНА,
ДПС у Черкаській області