ЄСВ

Одноразові заохочення

Чи є базою для нарахування єдиного внеску вартість пам’ятних монет, безоплатно переданих працівникам у зв’язку з ювілейними та пам’ятними датами?


Одноразові заохочення, не по-в’язані з конкретними результатами праці (наприклад, до ювілейних та пам’ятних дат як у грошовій, так і натуральній формі), відносяться до фонду додаткової заробітної плати згідно пп. 2.3.2 п. 2.3 Інструкції № 5.

Таким чином, на вартість пам’ятних монет, безоплатно переданих працівникам у зв’язку з ювілейними та пам’ятними датами, єдиний внесок нараховується на загальних підставах.

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42