ЄСВ

Допомога по вагітності та пологах

Чи є об’єктом для нарахування та утримання єдиного внеску сума допомоги по вагітності та пологах?


Відповідно до пп. 4.3.5 п. 4.3 розділу IV Інструкції № 21-5 визначення видів виплат, що відносяться до основної, додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат, при нарахуванні єдиного внеску передбачено Інструкцією № 5, згідно з якою допомога по вагітності та пологах не входить до фонду оплати праці, тому така допомога не є об’єктом для нарахування та утримання єдиного внеску.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42