ЄСВ

Вихідна допомога

Чи нараховується єдиний внесок на суми допомоги у разі скорочення працівника?


Відповідно до п. 1 частини першої ст. 7 Закону про ЄСВ для роботодавців, зокрема підприємств, установ, організацій та їх працівників, базою для нарахування єдиного внеску є суми нарахованої заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці, та суми винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.

Згідно з п. 4 розділу І Переліку № 1170 вихідна допомога у разі припинення трудового договору належить до виплат, на які єдиний внесок не нараховується.

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42