ЄСВ

Орендна плата

Юридична особа винаймає приміщення у фізичної особи та сплачує їй за договором оренди орендну плату. Чи нараховується єдиний внесок на такі виплачені суми?


Відносини, які виникають між власником приміщення (наймодавцем) та юридичною особою, яка винаймає таке приміщення (наймачем), регулюються договором найму (оренди) (ст. 759 глави 58 Цивільного кодексу) та не мають ознак правовідносин, що регулюють виконання робіт або надання послуг.

Враховуючи вищезазначене, єдиний внесок при сплаті на користь фізичної особи орендної плати згідно з договором найму (оренди) приміщення не нараховується.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42