ЄСВ

Винагорода за авторським договором

Редакція журналу виплачує гонорари як штатним, так і позаштатним працівникам. В якому випадку нараховується єдиний внесок?


Відповідно до п. 9 розділу I та п. 14 розділу II Переліку № 1170 винагорода, що сплачується за авторським договором на створення та використання творів науки, літератури та мистецтва, крім гонорару штатним працівникам редакцій газет, журналів, інших засобів масової інформації, видавництв, установ мистецтва, та(або) оплата їх праці, що нараховується за ставками (розцінками) авторської (постановочної) винагороди, нарахованої на відповідному підприємстві, не є базою для нарахування єдиного внеску.

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42