ЄСВ

Доходи іноземних громадян

Чи повинно представництво іноземної компанії, розташоване на території України, сплачувати єдиний внесок за працівників-іноземців?


Відповідно до п. 1 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ платниками єдиного внеску є дипломатичні представництва і консульські установи іноземних держав, філії, представництва та інші відокремлені підрозділи іноземних підприємств, установ та організацій (у тому числі міжнародні), розташовані на території України.

Крім того, платниками єдиного внеску визначено громадян України та осіб без громадянства, які працюють у дипломатичних представництвах і консульських установах іноземних держав, філіях, представництвах, інших відокремлених підрозділах іноземних підприємств, установ та організацій (зокрема міжнародних), розташованих на території України.

Іноземних громадян, які працюють у представництвах іноземних підприємств, розташованих на території України, не віднесено Законом про ЄСВ до платників єдиного внеску і вони не підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42