ЄСВ

Розмір ЄСВ для працівників- інвалідів

Чи може фізична особа — підприємець нараховувати єдиний внесок у розмірі 8,41% на заробітну плату працівників-інвалідів?


Платники-роботодавці нараховують єдиний внесок від суми нарахованої заробітної плати за видами виплат, що включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, в тому числі у натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці, залежно від визначеного класу професійного ризику виробництва, до якого віднесено платника єдиного внеску, з урахуванням видів його економічної діяльності (від 36,76% до 49,7%).

Відповідно до частини тринадцятої ст. 8 Закону про ЄСВ єдиний внесок у розмірі 8,41% встановлено лише для підприємств, установ і організацій, в яких працюють інваліди.

Отже, фізична особа - підприємець нараховує єдиний внесок на заробітну плату працівників-інвалідів у розмірі, встановленому залежно від класу професійного ризику виробництва, до якого його віднесено.

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42