ЄСВ

Витрати на страхування

Підприємство відповідно до укладеного договору страхування перераховує внески страховій компанії за страхування від нещасного випадку працівників. Чи нараховується єдиний внесок на суму таких платежів?


Згідно з пп. 2.3.4 п. 2.3 розділу 2 Інструкції № 5 витрати в розмірі страхових внесків підприємств (крім внесків підприємств згідно з договорами добровільного медичного та пенсійного страхування працівників і членів їхніх сімей) на користь працівників, пов’язаних з добровільним страхуванням (особистим, страхуванням майна), відносяться до інших заохочувальних та компенсаційних виплат фонду оплати праці.

Отже, плата за страхування від нещасного випадку працівників, яку підприємство (страхувальник) зобов’язане вносити страховій компанії згідно з договором такого виду страхування, є базою для нарахування єдиного внеску.

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42