ЄСВ

Витрати на відрядження: суми добових

Чи включаються до бази нарахування єдиного внеску суми добових, виданих працівникам на відрядження понад встановлені законодавством норми?


Відповідно до п. 3.15 розділу третього Інструкції № 5 витрати на відрядження: добові (у повному обсязі), вартість проїзду, витрати на наймання житлового приміщення не включаються до фонду оплати праці.

У п. 6 розділу I Переліку № 1170 зазначено витрати на відрядження, а саме: добові (у повному обсязі), вартість проїзду, витрати на наймання житлового приміщення.

Таким чином, суми добових, виданих працівникам на відрядження понад встановленої законодавством норми, не є базою для нарахування єдиного внеску.

«Гарячі лінії»

Дата: 3 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42