ЄСВ

Витрати за наймане житло

Чи є базою для нарахування єдиного внеску вартість оплати за наймане житло, яке орендує підприємство у фізичної особи для свого працівника?


Підпунктом 2.3.4 п. 2.3 розділу другого Інструкції № 5 встановлено, що виплати соціального характеру у грошовій і натуральній формах, що мають індивідуальний характер, зокрема оплата квартири та найманого житла, належать до фонду оплати праці у складі інших заохочувальних та компенсаційних виплат.

Отже, вартість оплати за наймане житло підприємством для працівника є базою для нарахування єдиного внеску.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 березня, Четвер
Час проведення: з 10:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42